Komár - Jak na komáry

Jak na komáry

Ahoj,

jako rybáři, či milovníci přírody se jistě potýkáte s komáry. Hmyz, který přenáší nemoci a pije krev, aby mohl stvořit další generaci. Při několika výpravách k vodě na revíry, dosud neprobádané jsem se potýkal s přemnoženými komáry. Nahodil jsem prut a než jsem vybalil druhý, tak jsem měl přibližně 20 štípnutí a naštvaný jsem vytáhl udici a vzal nohy na ramena a proto jsem si dovolil vám dát tip jak na komáry.

Pročetl jsem mnoho diskuzí a reklamní upoutávek a spojil je s vlastní zkušeností. Za sebe doporučuji jeden recept. Na přípravu je velmi prostý a co se ceny týká je to „brnkačka“.

Recept:

1 malá lahvička Alpa 160 ml

Alpa_Francovka jak na komáry30 hřebíčků

hrebicek jak na komáry

Stačí pouze do lahvičky nasypat 30 hřebíčků a nechat vyluhovat. Alpa nabere nahnědlou barvu. Hřebíček v lahvičce ponechejte až do úplného spotřebování.

TIP: Do prázdné lahvičky od repelentu (pumpovací) nalijte Alpu a zde přidejte hřebíčky. Lépe se nanáší, nežli z pouhé skleněné lahvičky. Ve slabém množství tento recept nefunguje příliš dobře, protože pach Alpy a hřebíčku slábne. Je třeba dát spíše více, nežli méně.

Fidis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..