Výstava Rybaření 2016

Ve dnech 17 – 20.03.2016 proběhla prodejní výstava rybářských potřeb Rybaření 2016.

Několik našich členů výstavu navštívilo, po delším čase jsme se sešli s našimi přáteli od značky FOX a navázali další vzájemně prospěšné vztahy s výrobci a prodejci rybářských potřeb.

Zde Vám přikládáme několik fotografií zakoupeného vybavení vč. popisu proč jsme zvolili právě to a ne něco jiného.

Formičky na pelety guru

Formičky od firmy Guru -> cenově velmi dobrá hračka, jak na feeder, tak i použitelné na kaprařinu. Do formiček se dají namačkat peletky, krmící směs, chleba a dalších spoustu věcí, které pak pomocí jehly protáhnu až k samotnému háčku. Zcela to nahrazuje použití PVA a na feeder je to nenahraditelná pomůcka, která zajistí, aby kopeček peletek, či nástrahy ležel přímo u háčku.

Naviják Daiwa Ninja 3000
Naviják Daiwa Ninja 3000

Najiváky Daiwa -> přes přečtené recenze, diskuze, hodnocení rybářů, popis navijáků až po samotné otestování a vynikající desing jsem si zvolil právě tento daiwa ninja 3000A na dva feedery medium.

Raketa od firmy Lukáš Krása
Raketa od firmy Lukáš Krása

Zakrmovací raketa od Lukáše Krásy -> z předchozích zkušeností ostatních raket, které fungují na pružinku jsem bez váhání investoval do rakety, která drží pomocí magnetů, které se dají posouvat podle délky a rychlosti náhozu. Raketa má skvělý aerodinamický tvar pro dlouhé náhozy. Vnitřek je vylepšen o gumové těsnění, díky kterému nemám problém do rakety přilít booster, nebo zakrmování řídkou provoněnou směsí (zig rig). Cenově velmi přijatelná.

vlasec ION Reflector

Vlasec Ion Reflector, mi vydržel několik sezón a na testy dopadl nejlíp ze všech, jak na zátěž, tak oděruvzdornost…

 

S pozdravem

 

Fidis

 

1 komentář u „Výstava Rybaření 2016“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..